KRBY - PECE - REALIZÁCIA STAVIEB KRBOV

krby_gregan_pavel_krupina

 

Naša firma sa zaoberá realizáciou diel podľa požiadavky, či návrhu  klienta, kde hlavnou činnosťou je stavba alebo montáž diela  tkzv. na kľúč.

Záber činnosti je poradenstvo stavba teplovzdušných a teplovodných krbov v rôznych variantách a z rôznych materiálov podľa požiadaviek a dohody, ďalej dodávka a montáž fabricky vyrobených výrobkov ako sú rôzne krbové kachle, sporáky  a krby, ďalej návrhy a stavba záhradných stavieb pecí na chlieb, picu, rôznych multifunkčných diel, sporákov, grilov a sušičiek ovocia.

Stavba a montáž komínových systémov z prefabrikovaných dielov, alebo montáž nerezových systémov a vložkovanie komínov. Frézovanie komínov nezabezpečujeme.

Realizácia diela vo všeobecnosti pozostáva z obhliadky miesta stavby, dohovoru, cenovej ponuky, realizácie diela a podľa požiadavky aj revízie. Nakoľko každá stavba je individuálna a iná je potrebná konzultácia  s objednávateľom aj počas stavby, obyčajne je to dôležitý prvok smerujúci k spokojnosti Vás ako zákazníka.

 

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte.

  

Okrem krbov staviame aj rôzne diela podľa požiadaviek zákazníka v kombinácií s pecami, (aj na spôsobom starých dedinských stavieb) rôzne kombinované grily záhradné sporáky  + prislúchajúce stavby

 

 

Stavby krbov

 

Posledne realizované krbové diela

 

stavba krbov krupina

stavba krbov krupina

stavba krbov krupina

 

Krb vytvára príjemnú atmosféru domova. Doprajte si kvalitu a zverte mi realizáciu Vášho sna!

 

 

 

 

[if lt IE 7 ]>